Za hranicí mysli – upoutávka

Pomalu, ale jistě se to blíží. Jen stěží hledám slova, kterými bych popsal, co právě cítím, prožívám. Déle než rok točíme s Tomem Galáskem a mnoha dalšími lidmi, přáteli a kamarády film. S lidmi, kteří byli a jsou v mém životě velmi důležití, zanechali v něm stopu, výrazně mě ovlivnili, ukázali mi směr a do jisté míry i formovali. Jsem plný očekávání, jak se naše úsilí, všechno tohle dostat do filmové podoby, podařilo.

Dokument „Za hranicí mysli“ mapuje zásadní okamžiky mého sportovního i osobního života. Ukazuje, co mě baví, naplňuje a bez čeho snad ani nedokážu fungovat. Nečekejte žádný hollywoodský trhák, ale příběh obyčejného kluka z malého města, který se rozhodl plnit si své sny. Moje touha po dobrodružství nabrala reálných rozměrů – a to díky mým nejbližším – rodině, přátelům a všem, kteří mi věřili, stáli při mě a podporovali mě.

No nic, dál se rozněžňovat, aspoň pro tuto chvíli, nebudu. Sám jsem zvědavý, jak si s mým příběhem a se mnou samotným režisér Galas poradil. Určitě to nebyla snadná práce a musím přiznat, že to mezi námi občas i zaskřípalo.

Ale dál už nic prozrazovat nebudu…

Pokud vás můj příběh zajímá, rád se s vámi uvidím v kinech na premiérách filmu „Za hranicí mysli“ v Praze, Opavě nebo Ostravě.

Vstupenky jsou stále k dispozici zde: odkaz

Těším se na společné setkání v dubnu.

Tomáš