Testujte vybavení!

Zaujalo vás vybavení značky Salomon, Suunto, Petzl, Leki nebo Devold? Podělte se o své zkušenosti s ostatními. Pošlete své příspěvky na e-mail: tomas@tomaspetrecek.cz, zveřejním je na facebooku i tady na osobních stránkách. Můžete tak pomoci ostatním při výběru vybavení, batohů, bot nebo oblečení.

Karel Balga hledal vhodný běžecký batoh, nakonec ale vybral ledvinku S-Lab Advanced Skin 3 od Salomonu, která se mu osvědčila. Přečtěte si, jaké má podle něj výhody:

SALOMON S-LAB ADVANCED SKIN 3 Petrecek Tomas

Ledvinka S-Lab Advanced Skin 3 splnila svůj účel víc než skvěle, a co oceňuju snad úplně nejvíc a o čem se paradoxně samotný Salomon nikde nezmiňuje, je její funkce tepelné ochrany. Díky její flexibilitě ji totiž můžete umístit na zadek nebo ledviny, stejně tak vepředu, aniž by kterákoliv z jejích poloh způsobovala diskomfort, ať jsem ji měl kdekoliv, vždy jsem to cítil tak, že je to její přirozená poloha, což mě překvapovalo. Ale abych neodbočil od toho, co chci zdůraznit.

Poté co jsem několikrát zmokl, zvláště když přišel déšť opravdu ledový následovaný nepříjemným větrem jako v Šali, jsem velmi ocenil funkci ledvinky jako tepelné ochrany ledvin a dolní části břicha, což činila s takovou samozřejmostí jako by byla určena právě k tomu. K ostatním jejím funkcím se nemá cenu vyjadřovat, tam plnila přesně to, co slibovala a na výbornou.

Závěrem snad jen, že ledvinku Salomon S-Lab Advanced Skin 3 používám i já. Hlavně při bězích, kde nepotřebuji velké množství tekutin nebo při závodech, kde jsou častěji občerstvovačky. Ledvinek jsem už vyzkoušel mnoho, ale tato opravdu skvěle sedí a má vše potřebné.

Tomáš Petreček