Salomon Beskydy run

Máte chuť vyběhnout s našim týmem Salomon-Suunto do zasněžených večerních Beskyd? Pokud ano, poznačte si termín a sledujte  naší událost na Facebooku.

Pozvanka Salomon Run Beskydy

POJĎME SI SPOLEČNĚ ZABĚHAT!

Zveme všechny příznivce běhání a pohybu v horách vůbec na společný trénink – Salomon Beskydy run. Nechceme si měřit výkony, na ty máme závody, ale spíše se setkat, popovídat si a to v prostředí, které nás spojuje – v horách, v Beskydech. Trasu upřesníme podle aktuálního počasí a podmínek. Počítejte ale se zhruba dvaceti kilometry. Tempo uzpůsobíme tak, aby stačili všichni. Případně můžeme vytvořit skupinky, abychom si trénink všichni užili. Loňské společné běhy se podle nás vydařily a sešlo se nás dost, tak doufáme, že dorazíte i letos. Sledujte tuto facebookovou událost, kde vás budeme průběženě informovat. Kdo chce, může si půjčit a vyzkoušet čelovky Petzl, kvalitní hole Leki, či ochutnat RAW tyčinky Lifefood.
Společně pak můžeme posedět na Sepetné nebo i jinde, kde nám Honza Weber představí několik nejzajímavějších novinek od Salomonu pro nadcházející sezónu a hlavně společně probrat, co nás zajímá.

Za tým Salomon-Suunto se na Vás těší Tomáš Petreček, Jan Zemaník, Mara Causidis a Víťa Otevřel.

Pozn.: nejedná se organizovanou akci, ale pouze o spontánní sraz, trasa povede po značených turistických stezkách

 

První náš společný běh v roce 2014