Black Hill Salomon training Beskydy

Připravujete se na závody, nebo vás běhání v horách zkrátka jenom baví? Pojďme si společně zatrénovat v Beskydech… Trasa bude upřesněna podle aktuálního počasí a podmínek – předběžně počítejte s lokalitou Travný, Lysá hora… Plánujeme výběh/trek dlouhý maximálně do třiceti kilometrů (počítáme cca 6 hodin), tempo bude uzpůsobeno tak, aby stačili všichni… Jde hlavně o to užít si den v horách. Loni se společný výběh v Beskydech vydařil… Tak si nezapomeňte běžecké boty, případně hůlky, pití či svačinu a sledujte facebook a web www.tomaspetrecek.cz, kde upřesníme trasu i místo srazu. Účast přislíbil i Honza Zemaník.

Jsme připraveni i na Vaše dotazy, poradíme Vám s vybavením, tréninkem, případně se podělíme o zkušenosti, také s výrobky Salomon – o těch Vám rád popovídá i Honza Weber z prodejny www.salomon-run.cz , která sídlí ve Frýdku-Místku. Můžete si vyzkoušet i utralehké skládací hole LEKI Micro, které aktuálně používám (zájemci, přihlaste se předem na tomas@tomaspetrecek.cz). K vyzkoušení bude také omezené množství hodinek SUUNTO AMBIT3 – PEAK + S.

Byla vytvořena také událost na Facebooku – odkaz zde

Těší se na Vás Tomáš Petreček – Salomon-Suunto team, Black Hill Salomon Community, Jan Weber – Salomon-run.cz a Honza Zemaník – Salomon-Suunto team.

Sraz: 19. 4. 2015 v 9:30 v obci Krásná (Beskydy)
Trasa: bude upřesněna dle aktuálních podmínek, předběžná lokalita Travný, Lysá hora (Beskydy)
Pozn.: nejedná se organizovanou akci, ale pouze o spontánní sraz, trasa povede po značených turistických stezkách